dabie.pl

DO POBRANIA

Sport

13-04-2015

Konkurs "Olimp Lubuski"

W maju 2015 roku odbędzie się XVI edycja Konkursu „Olimp Lubuski” organizowanego przez  Sejmik Województwa Lubuskiego.
Honorowe Wyróżnienie „Olimp Lubuski” przyznawane jest za wkład i zaangażowanie  w rozwój sportu na terenie Województwa Lubuskiego. Konkurs obejmuje następujące kategorie:
· osoby fizyczne,
· osoby prawne lub inne jednostki organizacyjne,
· gminy do 20 tysięcy mieszkańców,
· gminy powyżej 20 tysięcy mieszkańców,
· powiaty. 

Konkurs "Olimp Lubuski"

Źródło: UM

10-04-2015

Mistrzostwa Powiatu Krośnieńskiego w sztafetowych biegach przełajowych

09 kwietnia br. w Dychowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Krośnieńskiego w sztafetowych biegach przełajowych. W zawodach startowali uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych w Dąbiu. Występ naszych biegaczy był niezwykle udany. Dziewczęta z gimnazjum po raz drugi z rzędu okazały się najlepszymi w powiecie i zakwalifikowały się do finału wojewódzkiego. Chłopcy obronili trzecie miejsce zdobyte w ubiegłym roku. Druga lokata, premiowana awansem do finału, przypadła dziewczętom ze Szkoły Podstawowej w Gronowie. Chłopcy z podstawówki zakończyli zawody na szóstym miejscu.
 

Mistrzostwa Powiatu Krośnieńskiego w sztafetowych biegach przełajowych

Źródło: J Cz

10-03-2015

Spartakus najlepszy

6 marca br. w hali Gimnazjum Publicznego w Dąbiu odbyły się ostatnie w sezonie halowym 2014\15 zawody piłkarskie. W turnieju uczestniczyło osiem drużyn, które rywalizowały w dwóch grupach, systemem każdy z każdym. Zamykające sezon halowy zawody wygrała drużyna Spartakus. Drugie miejsce przypadło ekipie z Gronowa. W meczu o trzecią lokatę Mad Mur pokonał Marko Meble. Pozostałe miejsca zajęły następujące zespoły: Szczawno, Gimnazjum, Chłopaki do Wzięcia i Blok Ekipa.  

Spartakus najlepszy

Źródło: J Cz